دانلود قسمت 38 سریال ترکی تو درم را بزن Sen Cal Kapimi

دانلود قسمت ۳۸ سریال ترکی تو درم را بزن زیرنویس فارسی

دانلود قسمت 38 سریال ترکی تو درم را بزن زیرنویس فارسی چسبیده

قسمت ۳۸ سریال روز شنبه داخل سایت قرار میگیرد

نسخه های منتشر شده هر قسمت : زیرنویس چسبیده + زیرنویس جدا

داستان قسمت سی و هشتم سریال تو درم را بزن :

بعد از خبر حاملگی سلین ، ادا تصمیم می گیرد از سرکان دوری کند. سرکان از نگرش ادا شوکه شده است ، اما با وجود سردرگمی ادا ، او سعی می کند عشق خود را حفظ کند. این بار این سرکان است که برای ادا می جنگد. در مورد ادا ، او بعد از فهمیدن حقیقت آیا سلین واقعاً باردار است یا نه. آیا سلین واقعاً باردار است؟ یا همه چیز فقط یک بازی است؟

داستان سریال تو درم را بزن :

ادا ، که تمام امید خود را به تحصیلات خود می داند ، با سرکان بولات که بورس تحصیلی بین المللی خود را قطع کرده است ، روبرو می شود و این فقط برای وی دیپلم متوسطه باقی می ماند. سرکان به شركت ادا پیشنهاد می دهد كه بورس تحصیلی خود را پس دهد به شرطی كه برای دو ماه وانمود كند كه نامزدش است. گرچه ادا در ابتدا پیشنهاد خود را رد می کند ، اما خود را مجبور می داند که وقتی شرایط یک شبه تغییر می کند ، آن را قبول کند. در حالی که وانمود می کنند نامزد هستند ، سرکان و ادا رابطه ای پرشور و در عین حال چالش برانگیز را شروع می کنند که باعث می شود همه آنچه را درست می دانند فراموش کنند. عشق ممکن است دشوار باشد ، اما به همین دلیل بسیار شگفت انگیز است.

نظرات کاربران درباره قسمت ۳۸ سریال تو درم را بزن :

من از میزان بررسی های منفی شگفت زده شده ام. این یک کمدی است و یک درام عاشقانه جدی نیست. من می بینم که این مورد در بسیاری از کشورها در سراسر جهان مورد علاقه قرار گرفته است و در برخی از وب سایت ها بعضی اوقات تعداد بینندگان نمایش های دیگر را چهار برابر می کند. من امروز متوجه شدم که این برنامه به 169مین محبوب ترین برنامه تلویزیونی در جهان می رسد. من نمایش ترکی دیگری را ندیده ام که دارای رتبه بالایی در IMDb باشد. این به طرز خوبی مضحک است ، بازیگری در بیشتر موارد به خوبی انجام شده است. تعداد زیادی از بازبینی ها به توسعه شخصیت اشاره نمی کنند. این دلهره آور و مثبت است ، به خصوص بین این دو مادر در قانون. ملو از یک دختر بچه ساده لوح به زنی قدرتمند و باهوش تبدیل می شود و قسمت هایی از نمایش را به زیبایی گره می زند. هانده ارچل و کرم بورسین واقعاً این مسئله را بهتر نشان می دهند ، به نظر من بهتر از سایر نمایش های مشابهی است که تلاش کرده اند آن را درست کنند اما به اندازه SCK جلا و حرفه ای نبوده اند. بازی هنده بسیار پیشرفت کرده است. کریم در بازیگری دست کم گرفته است که برای نقش مناسب است. به طور کلی ، برای سرگرمی است و به طرز فوق العاده ای موفق می شود.

نمایش آنلاین قسمت 38 سریال ترکی تو درخانه ام را بزن :

آنچه خواهید دید قسمت 38 سریال ترکی تو درخانه ام را بزن :

لینک های دانلود قسمت 38 سریال ترکی تو درخانه ام را بزن

عنوان تاریخ انتشار

دانلود قسمت ۳۸ سریال ترکی تو درخانه ام را بزن زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود قسمت ۳۸ سریال ترکی تو درخانه ام را بزن زبان اصلی + زیرنویس فارسی

دانلود جدید 2015

دانلود قسمت 7 سریال قورباغه رایگان

دانلود قسمت 15 سریال آقای ملکه Mr Queen با زیرنویس فارسی

دانلود قسمت 29 سریال ترکی تو درم را بزن Sen Cal Kapimi

دانلود قسمت 14 سریال زیبایی حقیقی True Beauty 2020

دانلود قسمت بیستم 20 سریال سرنوشت یک مبارز

دانلود فیلم Strange Blood 2015

دانلود سریال قورباغه قسمت 8 هشتم

بزن ,تو ,قسمت ,سریال ,، ,درم ,را بزن ,درم را ,تو درم ,سریال ترکی ,ترکی تو ,سلین واقعاً باردار ,زیرنویس فارسی چسبیده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

filmsazande دانلود شهرزاد2 در وبسایت ما دانلود مقاله و سوالات پیام نور شب شکن2 اجناس فوق العاده نامه هایی به هیچکس! دانلود سریال زخم کاری دُرج neginekavirw صدای برتر